Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо переможця та керівника

...Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто за нас не зробить нації, коли ми самі нацією не хочемо бути. ...

Саме слова В’ячеслава Липинського цьогоріч послугували основою для визначення тематики робіт Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»,  підсумки ІІІ (обласного) етапу підбито 12 лютого 2018 року.

Як і минулого року, школярі закладів загальної середньої освіти району долучилися до проведення районного етапу Конкурсу та зуміли розкрити власне бачення запропонованої теми й розтлумачити креативно алгоритм сучасного «… коли ми самі нацією не схочемо бути».

Цьогоріч Великоберезнянський район був представлений коротким нарисом з історії українського державотворення  ХХ – початку ХХІ ст. юної дослідниці, учениці 9 класу Солянської ЗОШ І-ІІ ступенів Дзумедзей Крістіни. Науковий керівник - учитель історії Ладані О.О.

Мабуть, саме незвичайний підхід до форми написаного та щиро-відвертий зміст вразили членів журі й дали можливість отримати перемогу в номінації «Історія України і державотворення» на обласному етапі Конкурсу.

Справді, «ніхто нам не збудує держави…», але віримо, що міркування юних дослідників  – це перші впевнені кроки до «ми її самі збудуємо». Вітаємо переможницю та її наставника, бажаємо подальших творчих злетів.  Щиро віримо, що саме ви наше майбутнє.

 « повернутися до списку новин