Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини позашкілля

Раді Вас вітати...Розпочато навчальний рік у Великоберезнянському ЦПР

День позашкільника – перше свято нового 2019/2020 навчального року. Це можливість залучити якомога більше обдарованих дітей до занять у гуртках, зробити добру рекламу та продемонструвати досягнення юних вихованців та їх керівників.

Тож, 27 вересня 2019 року Великоберезнянський районний центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом провів День відкритих дверей позашкільного навчального закладу під гаслом “Раді вас вітати!”, під час якого педагогічний колектив закладу презентував творчі доробки своїх вихованців.

 Із привітальним словом до вихованців, педагогів, батьків та гостей звернулася директор ЦПР Ольга Василівна Івановчик.

Педагоги закладу мали змогу представити відвідувачам діяльність гуртків різних напрямків і продемонструвати все найкраще, що є у нашому позашкільному навчальному закладі. Керівники гуртків підготували та провели цікаві та різноманітні майстер-класи з образотворчого, хореографічного, фольклорного та декоративно-ужиткового мистецтва.

 До нашого заходу приєдналися учні інклюзивно-ресурсного центру, які також мали змогу долучитися до роботи в майстер-класах та розвинути дрібну моторику рук та творчу уяву.

 Не залишилось жодного байдужого, хто завітав на цей захід і на згадку кожен бажаючий зробив фото біля фотозони.« повернутися до списку новин