Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Напередодні Дня Збройних сил України в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” підбито підсумки Конкурсу та нагороджено переможців

До тебе я звернутись хочу, брате,

До серця доторкнутись у листі,

Щоб ти відчув тепло своєї хати

І знав: тебе чекаємо з війни.

Мицьо Вікторія

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості п’ятий рік поспіль відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та примірного положення проводиться обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Конкурс проходить за чотирма номінаціями: „Лист” (для учнів 7 – 9 класів), „Вірш” (для учнів 9–10 класів), „Малюнок” (для учнів 5 – 7 класів), „Фоторобота” (для учнів 8 – 10 класів).

Цьогоріч у ІІ (районному) етапі Конкурсу взяли участь 36 учнів закладів загальної середньої освіти району, у тому числі 9 – у номінації „Лист”, 7 – у номінації „Вірш”, 14 – у номінації „Малюнок”,  6 – у номінації „Фоторобота”. На обласний етап було подано роботи переможців (І місце) з кожної номінації.

Представлені на Конкурс твори пройняті духом патріотизму й гордості як за славну історію Українського народу, так і переживаннями за його сьогодення, вирізняються оригінальністю виконання, творчістю, розмаїттям ідей і думок про захисників незалежності й територіальної цілісності України. Учасники продемонстрували вміння глибоко проникати в сутність людських взаємин, відчувати біль від утрат і радість від життя, чесно й безкомпромісно підійшли до трактування запропонованої теми.

30 листопада, напередодні Дня Збройних сил України, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” підбито підсумки обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”. В обласному святі взяли участь п’ять переможців районного етапу: Мицьо Вікторія Василівна (номінація „Вірш”), учениця Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шкурда Арсен Валентинович (номінація „Лист”), учень Великоберезнянської гімназії, Кофель Олександра Юріївна (номінація „Малюнок”, живопис), учениця Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чаварга Марія Юріївна (номінація „Малюнок”, графіка), учениця Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Питчак Вікторія Ігорівна (номінація „Фоторобота”), учениця Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За активну участь учениця 7 класу Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кофель Олександра Юріївна була нагороджена дипломом департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та заохоченням у сумі одна тисяча гривень. Почесною грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації відзначено також учителя образотворчого мистецтва Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гасич Надію Юріївну, яка підготувала активного учасника Конкурсу. 

Творчі роботи конкурсантів засвідчили, що учні виховані на засадах добра, справедливості, милосердя, вони цінують людську особистість, дорожать традиціями. Їхні життєві орієнтири – це дотримання загальнолюдських принципів моралі, активна громадянська позиція й віра у власні сили.

Засобами мистецтва конкурсанти передали оптимізм, віру в перемогу, уславили подвиг та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, носіїв військових традицій і звитяг Українського народу.« повернутися до списку новин