Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини із закладів освіти

Новорічно-Різдвяні свята в Костринській ЗОСШ-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

Дванадцятий місяць року – грудень – найбагатший на зимові свята та розваги. Коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, люди розпочинають відзначати улюблені свята, пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв.

Будь-яке свято цікаве і привабливе. Але для більшості дітей саме цикл новорічно – різдвяних свят особливо радісний і захоплюючий. У нашому краї, як відомо, свята починаються у грудні. Це хвилююче очікування снігу й морозу, передчуття майбутніх подарунків, надії на диво й цікава можливість створювати такі дива власними руками, готуючись щорічно до виставки «Новорічний подарунок», «Український сувенір».

Розпочинає зимовий цикл Ведення у храм пресвятої Богородиці. А 13 грудня відзначають Свято Андрія Первозданного, яке подобається  молодим дівчатам та хлопцям, бо саме тринадцятого грудня, опівночі, гадали  на суджених та просили святого Андрія подарувати щастя.

У нашому закладі відзначення  свят продовжилося  годиною відродження українських звичаїв  «Традиції  на Андрія», яку керівник музею Баран О.І. провела разом з гуртківцями у шкільному музеї «Берегиня».

Напевно, не знайдеться жодної дитини, яка б не знала й не любила щедрого дідуся Миколая. Це він у ніч на 19 грудня обходить кожну домівку й під подушками залишає свої дари. У переддень 19 грудня Миколай завітав і у нашу школу, приніс багато вітань, дарунків та дитячі щедрівки. Таке радісне свято - сюрприз «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай…» подарували для вчителів і всієї шкільної родини п’ятикласники разом з класним керівником Тетяною Ігорівною. Щирі побажання для учнів, вітальні колядки для вчителів звучали цього зимового дня.

Зустріч Нового року у рідній школі розпочалася з конкурсно-розважальної програми «Зимовий колорит», до проведення якої готувався кожен класний колектив. Захоплююча новорічна історія розпочалася в умовному аеропорту, де через несприятливі погодні умови опинилися всі казково – чарівні персонажі.

Новорічними щедруваннями - вітаннями «На щастя, на здоров’я – колядує світ!» восьмикласники  разом з класним керівником Баран О.І. вітали всіх жителів села. «На щастя, на здоров’я, на новий рік, щоб вам родило ліпше, як торік!» – радісно вигукували щедрувальники. І ми щиро віримо: так обов’язково буде!

 « повернутися до списку новин