Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Старт 2018/2019 навчального року

28 серпня 2018 року відбулося підсумкове розширене засідання колегії відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

На колегії розглядалися основні показники розвитку  освіти району в 2017/2018 навчальному році, було проведено оцінку потреб галузі, визначено обсяг роботи для її подальшого вдосконалення.

Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України, саме цього вересня розпочинається повномасштабне впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання. Прямо чи побічно проблема впровадження  Концепції Нової української школи стосується також питань розвитку дошкільної освіти, позашкільної освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Саме в такому аспекті у доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації Ладані В.О. було розглянуто такі питання: запровадження концепції „Нова українська школа”, створення нового освітнього середовища у перших класах, забезпечення доступності здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку та необхідних умов функціонування і розвитку мережі закладів дошкільної освіти, особливості організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, створення умов для інклюзивного навчання, оновлення  змісту і форм позашкільної освіти. Доповідач проінформував про стан фінансування галузі, виконані та заплановані заходи щодо зміцнення матеріально-технічного оснащення закладів освіти району.

Нова українська школа – це насамперед учитель, який є організатором освітнього процесу, який  усвідомлює необхідність змін і впроваджує їх. Компетентність педагога,його фахові уміння – одна з передумов успіху учня. Напередодні 2018/2019 навчального року завідувач методичного кабінету відділу освіти Савко О.В. доповіла про кроки, зроблені у минулому навчальному році щодо оновлення змісту і форм методичної роботи, наголосила на важливості створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу в усіх освітніх закладах.

На колегії відділу освіти виступила Мокрянин А.Є., директор Інклюзивно-ресурсного центру, яка ознайомила присутніх з особливостями функціонування установи, детально проінформувала про спектр послуг, які надаватиме заклад дітям з особливими освітніми потребами.

На колегії відділу освіти виступив Мицьо І.І., заступник голови Великоберезнянської райдержадміністрації.

Учасники розширеного засідання колегії відділу освіти прийняли рішення про нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина Тисянчина Михайла Михайловича, тренера-викладача Дитячо-юнацької спортивної школи.

Під час колегії відділу освіти відзначили подарунками тих учнів, які завдяки наполегливій праці досягли високих результатів у навчанні, стали переможцями та призерами учнівських олімпіад, конкурсів та змагань, а також відбулося нагородження педагогічних працівників за результатами роботи у 2017-2018 навчальному році.« повернутися до списку новин