Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вшановуємо 80-ті роковини Великого терору

Щороку в Україні у третю неділю травня – у 2018 році це 20 травня – відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

У цей день проводяться тематичні інформаційно-освітні, медійні, виставкові заходи щодо консолідації різних частин українського суспільства навколо збереження національної пам’яті українського народу, усвідомлення важливості єднання навколо роковин великих трагедій минулого як запоруки недопущення їх повторення і свідчення незламної сили українського духу.

Цього дня зазвичай приспускається Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Обмежуються розважальні заходи, у тому числі у програмах місцевого радіо і телебачення. Релігійні організації проводять поминальні заходи за загиблими внаслідок політичних репресій.

Керівники місцевих державних адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування та громадськості проводять меморіальні заходи, церемонії покладання квітів і вінків до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць загибелі та поховань репресованих.« повернутися до списку новин