Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії відділу освіти

29 червня 2017 року відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації.

До порядку денного було внесено питання про реалізацію завдань освітньої галузі „Здоров’я і фізична культура” відповідно до вимог Державного стандарту базової загальної середньої освіти та забезпечення освітньої, виховної, оздоровчої, розвивальної спрямованості навчального процесу з предмета в навчальних закладах району”, про роботу керівників навчальних закладів з  дотримання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, про підсумки моніторингу рівня навчальних досягнень учнів 9,11, класів загальноосвітніх шкіл району та про виконання рішень колегії відділу освіти 27.12.2016 року.

У ході розгляду питання про реалізацію завдань освітньої галузі „Здоров’я і фізична культура” методист Шкурда М.І. проаналізувала, зокрема, результати проведення районної Спартакіади та участі учнів району в обласних змаганнях, зазначивши недоліки, які перешкоджають розвитку фізичного виховання школярів, а також форми і методи організації успішної спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

На засіданні колегії йшлося про необхідність спрямування управлінської діяльності на особистісне зростання педагогічних кадрів через підвищення рівня компетентності, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, оскільки в умовах запровадження базисних засад концепції Нової української школи фахова компетентність педагога відіграє ключову роль.

Учасники засідання ознайомилися з аналітичною довідкою за підсумками моніторингу  рівня знань учнів 9,11 класів, що проводився протягом 2016-2017 навчального року. Проведений порівняльний аналіз результатів семестрового, річного оцінювання знань учнів, моніторингового заміру знань та результатів державної підсумкової атестації спонукав до вироблення конкретних рішень щодо підвищення якості освіти у загальноосвітніх школах району, дотримання вимог до оцінювання знань учнів, організації профільного навчання, використання варіативної частини навчального плану.

У рамках роботи колегії було проаналізовано стан підготовки до нового 2017-2018 навчального року, окреслено заходи щодо подальшої роботи у цьому напрямку.« повернутися до списку новин