Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районна Спартакіада школярів

Протягом листопада-грудня відбулися районні турніри з волейболу та баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат

Відповідно до наказу відділу освіти 08.10.2018 №232 „Про проведення районної Спартакіади школярів”, з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва   16 листопада 2018 року на базі Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (серед ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (серед ЗОШ І-ІІ ступенів) було проведено районні змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти.

У турнірі взяли участь 14 команд (168 учнів): Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Вишківської ЗОШ І-ІІ ст., Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст., Забрідської ЗОШ І-ІІ ст., Костринської ЗОСШ-інтернату ІІ-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІ ст., Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставненської ЗОШ  І-ІІІ ст., Тихівської ЗОШ І-ІІ ст., Ужоцької ЗОШ І-ІІ ст., Чорноголівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У напруженій боротьбі І місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула команда Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Ставненської ЗОШ   І-ІІІ ст., ІІІ місце – Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст.; серед ЗОШ І-ІІ ступенів І місце вибороли волейболісти Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст.,  ІІ місце – Вишківської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Ужоцької ЗОШ І-ІІ ст.

30 листопада 2018 року в спортивних залах Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся районний турнір із волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти. У змаганнях узяли участь 14 шкільних команд району (168 учнів):  Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Вишківської ЗОШ І-ІІ ст., Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст.,  Забрідської ЗОШ  І-ІІ ст.,  Костринської ЗОСШ-інтернату ІІ-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІ ст., Солянської ЗОШ І-ІІ ст., Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стричавської ЗОШ І-ІІ ст., Стужицької ЗОШ І-ІІ ст., Ужоцької ЗОШ І-ІІ ст.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші шкільні команди волейболістів. У підсумку першу сходинку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли волейболісти Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце  здобула команда Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст.; серед ЗОШ І-ІІ ступенів І місце вибороли волейболісти Жорнавської ЗОШ І-ІІ ступенів,  ІІ місце – Ужоцької ЗОШ  І-ІІ ступенів, ІІІ місце – Стричавської ЗОШ І-ІІ ступенів.

14 грудня 2018 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяли участь 8 команд юнаків і 5 команд дівчат.

І місце серед команд юнаків вибороли юні баскетболісти Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, ІІ місце – Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед команд дівчат І місце посіли баскетболістки Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Районні турніри принесли всім учасникам позитивні враження та неповторні емоції. Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів, а командам, які посіли перші місця, зичимо продуктивних тренувань, сильного командного духу, успіхів та наснаги для гідного представлення нашого району в обласних змаганнях із волейболу та баскетболу.