Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

. До уваги педгогів!

 Громадська організація «Traffic Challenge» щодо сприяння проведенню інформаційної кампанії для населення стосовно проєкту організації.

З метою зниження рівня дитячої та молодіжної смертності та травматизму громадською організацією «Traffic Challenge» спільно з Благодійним фондом «Демократичний розвиток» започатковано проєкт «Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки» (USPIH).

Завданням проєкту є поширення серед молоді України найкращих світових практик, методів, протоколів та інструментів захисту життя та здоров’я, загальнонаціональне підвищення рівня безпекової культури.

За інформацією громадської організації впродовж 2020 року планується навчання за 15 програмами з безпеки від найкращих експертів-практиків (інформаційна безпека, психологічна безпека, протидія насиллю, економічна безпека, безпека дорожнього руху, безпека здоров’я та харчування, пожежна, хімічна, електрична, екологічна, статева безпека, поведінка у надзвичайних ситуаціях та безпека для батьків і педагогів) з отриманням за результатами навчання відповідних сертифікатів.

Пропонуємо в порядку інформування презентацію з описом проєкту (Завантажити).« повернутися до списку новин