Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інформація про проект «Безпечна і дружня до дитини школа»

Коротка історія і ключові заходи проекту на 2018-2019 роки

Безпечне і дружнє до дитини навчальне середовище є необхідною умовою успішного навчання, соціалізації і самореалізації дитини. Представництво Дитячого фонду ООН в Україні, в серні 2016 року представило Міністерству освіти і науки концептуальну записку «Безпечні школи в Україні», у якій запропонувало можливі компоненти програмного підходу до створення безпечних шкіл http://autta.org.ua/ua/materials/Shkilni-umovy/

Наслідком цього стало створення міжсекторальної і регіональних робочих груп з питань адаптації та пілотування концепції «Безпечна школа» у пілотних закладах Донецької та Луганської області. На прохання МОН України, ця група розробила концепцію «Безпечної і дружної до дитини школи», Представництво ЮНІСЕФ в Україні забезпечило ресурси для впровадження відповідного проекту у 10 пілотних навчальних закладах Донецької та Луганської області. Листом № 1/9 – 204 від 04.04.2018 МОН України затвердило план заходів щодо реалізації спільного проекту «Безпечна і дружня до дитини школа» http://autta.org.ua/ua/materials/Shkilni-umovy/.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) затверджено План заходів.

 « повернутися до списку новин