Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Футбольна команда Великоберезнянщини "Гімназія" представляла Закарпаття! 

13 та 14 травня в Києві, у двох залах спорткомплексу ЦСК ЗСУ, відбулися матчі Всеукраїнського фіналу "Шкільної футзальної ліги України". Проект "Шкільна футзальна ліга України" проводять Федерація футболу України, Асоціація футзалу України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту. У сезоні 2016/2017 р.р. взяли участь більш ніж 3000 шкільних команд та 30000 учнів п’ятих класів з усієї України. У Всеукраїнському фіналі взяли участь шістнадцять команд, які подолали попередні етапи змагань.

Закарпатську область представляла футбольна команда Великоберезнянщини, яка здобула перемогу в другому етапі "Шкільної футзальної ліги Закарпаття". У груповому раунді Великоберезнянська команда виборола друге місце, а в загальному рейтингу посіла восьму сходинку. Найкращим гравцем команди став Василь Цигак.

"Шкільна футзальна ліга" – це інвестиція в майбутнє. Такі турніри допомагають підтримувати спортивний дух країни, сприяють фізичному розвитку нового покоління та сприяють вихованню майбутніх футбольних зірок.« повернутися до списку новин