Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

ЗНО-2020

Шановні колеги!

Кафедрою природничо-математичної освіти та інформаційних технологій разом з кабінетом методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО планується проведення вебінару з теми «Підготовка до ЗНО з математики в умовах дистанційного навчання» (дата проведення – 18 травня 2020 року, початок – 15.00 год., тривалість – орієнтовно до 90 хв., платформа – програма Zoom).

Для участі у вебінарі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10Fd7A743ypJolsw7Jizi_9w-Mau8in-5ON1lmBy2oCs/viewform?edit_requested=true

Перед проведенням вебінару (до 14.50 год. 18.05.2020 р.) всім зареєстрованим учасникам буде надіслано код підключення та пароль для входу (програма Zoom).

Серед питань, які розглядатимуться, є використання онлайн ресурсів для підготовки до ЗНО, особливості підготовки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, методику підготовки до ЗНО та використання програмних засобів Zoom, Miro, Classroom, Moodle, Microsoft Teams в умовах дистанційного навчання учнів.

Усі учасники, які візьмуть участь у вебінарі, отримають електронний сертифікат про участь. Тому просимо вказувати під час вебінару власне прізвище та ім’я.

Матеріали вебінару буде розміщено у групі «Математики Закарпаття» https://www.facebook.com/groups/4065299066815277/
Запрошуємо приєднатися до професійної спільноти математиків краю. 

За матеріалами Закарпатського ІППО« повернутися до списку новин