Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Підбиваємо підсумки районного етапу конкурсу Всеукраїнського юннатівського фестивалю „День зустрічі птахів”

Заклади освіти району долучилися до Всеукраїнськогого фестивалю...

День зустрічі птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО „Людина і біосфера” і ознаменовує час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші „пташині будиночки”.

Черговий рік,  з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, проводиться Всеукраїнська акція „День зустрічі птахів”. Вона покликана сприяти духовному збагаченню учнів, поглибленню   знань  про   птахів рідного краю, показати різноманітність пташиного світу; навчити берегти птахів, допомагати пернатим друзям; виховувати любов до рідного краю, до всього живого, зокрема до птахів.

5 квітня 2019 року завершився районний етап Всеукраїнської акції „День зустрічі птахів”. Участь у ньому взяли без сумніву активні й талановиті учні та вчителі. Переможцями районного етапу визначено Великоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лютянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Розтоцько-Пастільська ЗОШ І-ІІ ступенів, адже роботи вирізняються майстерністю виконання.

За рішенням журі, кращі роботи візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнської акції „День зустрічі птахів”.

 « повернутися до списку новин