Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

На Великоберезнянщині пройшов турнір із настільного тенісу

Районні змагання з настільного тенісу

Відповідно до наказу відділу освіти 06.09.2019 №220 „Про проведення районної Спартакіади школярів”, з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та виявлення спортивно обдарованих дітей 6 березня 2020 року на базі Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з настільного тенісу.

У турнірі взяли участь команди 18 закладів загальної середньої освіти району. За титул кращого тенісиста вели боротьбу 54 школярі (юнаки та дівчата).

Змагання проходили за коловою системою, що дало можливість дітям максимально використати ігровий час, зустрітися з найбільшою кількістю суперників. Юні спортсмени показали пристойну гру для цього віку.

Кращі результати  в рамках Спартакіади продемонстрували серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів учні Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце),  Великоберезнянської гімназії (ІІ місце), Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце); серед ЗЗСО І-ІІ ступенів – учні Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст. (І місце), Вишківської гімназії (ІІ місце), Стричавської ЗОШ І-ІІ ст. (ІІІ місце).

Районний турнір із настільного тенісу вдався на славу! Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів.« повернутися до списку новин