Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”): організація та проведення змагань у 2018 році

Особливості організації національно-патріотичного виховання засобами військово-патріотичної гри  „Сокіл” („Джура”) в умовах сучасного закладу освіти

06 лютого 2018 року методичним кабінетом відділу освіти спільно з Великоберезнянським центром позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом проведено методичний семінар з керівниками роїв, що відповідають за організацію шкільного та участь у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) з проблеми: „Військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”): організація та проведення змагань у 2018 році”.

Семінар проводився з метою активізації роботи з  національно-патріотичного виховання учнівської молоді, організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в начальних закладах району в 2018 році. В роботі семінару, який складався з двох частин, було висвітлено такі теоретичні питання:

  • Особливості організації національно-патріотичного виховання засобами військово-патріотичної гри  „Сокіл” („Джура”) в умовах сучасного закладу освіти (спікер завідувач МК Савко О.В.);
  • Підготовка та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  „Сокіл” („Джура”) (Спікер директор ЦПР Івановчик О.В.).

У практичній частині - Шеверя В.В., керівник гуртків ЦПР, наголосив на основних засадах організації туристсько-краєзнавчого напряму та розкрив питання щодо підготовки  учасників гри до участі в етапі  „Туристсько-спортивний комплекс „Козацькими стежками”.  

З досвідом налагодження системи роботи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в навчальному закладі поділилися заступник директора з вихованої роботи Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Янішин Д.Ю. та педагог-організатор Вудмаска М.М. Виховники висвітлили питання щодо участі команди закладу у ІІ (обласному) етапі гри „Сокіл” („Джура”) у 2017 році.

Учасники семінару висловили низку пропозицій щодо організації І районного етапу гри «Джура» у формі таборування та отримали актуальну інформацію з методичними матеріали для практичного впровадження гри, яка є важливою складовою системи патріотичного виховання.« повернутися до списку новин