Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До уваги вчителів 5 класів

Шановні колеги!

Видавництво «Алатон» отримало від МОН України дозвіл на друк за державні кошти підручника для 5-го класу з предмета «Основи здоров‘я» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В та інші).

Цей підручник відповідає оновленій навчальній програмі для 5-го класу і повною мірою реалізує компетентнісний підхід для освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура». Підручник містить теми курсу «Вчимося жити разом», який має статистично доведену ефективність впливу. Всі додаткові матеріали до цього підручника (посібник для вчителя, розробки уроків, тести для оцінювання, інтерактивні вправи, комп’ютерні презентації, відеоматеріали) можна безкоштовно завантажити на цьому сайті.

Враховуючи необхідність достатнього часу для інформованого та зваженого вибору, додаємо узагальнені характеристики підручника і його електронний макет для вільного використання у навчально-виховному процесі.

Прохання ознайомитися з  макетом підручника особисто і поширити цю інформацію серед ваших колег. ЗАВАНТАЖИТИ МАКЕТ ПІДРУЧНИКА МОЖНА ТУТ. 

За матеріалами редакції видавництва «Алатон» 

 « повернутися до списку новин