Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

Вихованці Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради 27 вересня 2019 року відвідали Великоберезнянський Центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Тут проходив день відкритих дверей «Раді вас вітати». На дітей чекали цікаві та різноманітні майстер-класи з образотворчого, хореографічного, фольклорного, декоративно-ужиточного мистецтва.

Методист ЦПР, Панько В. М., провела майстер-клас з ліпки з пластиліну. Малеча мала змогу долучитися до виготовлення осінніх яблучок різних кольорів та розмірів, з дрібними деталями, розвинути дрібну моторику рук та творчу уяву.

Великий інтерес діти проявили до майстер-класів з гри у шахи, виготовлення писанок-зернівок, моделювання одягу. Наші учні, батьки та педагоги мали змогу розглянути виставку робіт вихованців ЦПР, зробити гарні фото на пам'ять біля фотозони.

На цьому святі панували позитивні емоції, гарний настрій та прекрасні враження від побаченого. Вихованці та педагоги ІРЦ  висловлюють щиру подяку викладачам та директору ЦПР за запрошення на свято, за отриманий позитив та сподіваються на продовження співпраці у цьому напрямку, яка була започаткована ще у минулому навчальному році.

 

 « повернутися до списку новин