Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нова українська школа – 2018

Професійний розвиток учителя початкових класів в системі Нової української школи

Нова українська школа відпрацювала перший семестр. Завершили курс навчання з підготовки до роботи з першокласниками учителі 4 класів ЗЗСО району. Проаналізувати перші результати та визначити орієнтири подальшої роботи – одна з актуальних проблем діяльності закладу загальної середньої освіти.

20 грудня 2018 року відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми „Професійний розвиток учителя початкових класів в системі Нової української школи”.

Учасники семінару говорили не тільки про нові ролі сучасного вчителя, а й розглядали сучасні аспекти  управлінської діяльності щодо запровадження  реформи, модернізації  методичної роботи у закладі освіти. Заступникам директорів було запропоновано ряд вправ, спрямованих  на вироблення командної взаємодії у педагогічному колективі. Вони  провели діагностику власної команди, обговорили шляхи налагодження продуктивної роботи.

Під час семінару-практикуму  розглядалася узагальнена інформація про результати вивчення стану забезпечення якості освіти та створення належних умов навчання для учнів 1 класу. Було презентовано дайджест стратегій організації сучасного навчання, методик  роботи з дидактичними засобами, створення нового освітнього простору.

Учасники семінару ділилися враженнями на тему „Перший клас подібний на...., тому що……”. Вулик, веселка, навчально-ігровий майданчик, сім’я; яскраво, цікаво, весело – такими були асоціації, які вселяють гарні сподівання.

 « повернутися до списку новин