Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

У закладах освіти району пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому з 11 по 17 листопада 2019 року в закладах загальної середньої освіти Великоберезнянського району було проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. В рамках Тижня у закладах загальної середньої освіти було проведено бесіди, вікторини, виховні години, практичні заняття, квести «Правила дорожні завчи до ладу, щоб не потрапити раптом у біду» (Волосянківська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Правила дорожнього руху» (Малоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), переглянено відеофільм з подальшим обговоренням «Ціна неуважності. Присвячується пішоходам» (Вишківська гімназія). 

Заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки, показали, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.« повернутися до списку новин