Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

12 березня 2020 року на базі Великоберезнянського ЦПР відкрилася тематична виставка

В рамках районного етапу Шостого (обласного) конкурсу-фестивалю «Воскресни, писанко!» розпочала роботу постійно діюча виставка 

З кожною новою весною до нас приходить Великдень, знаменуючи собою життєстверджуюче оновлення. Напередодні цього свята заклади освіти району традиційно долучаються до районного етапу обласного конкурсу-фестивалю «Воскресни, писанко!».

12 березня 2020 року на базі Великоберезнянського ЦПР відкрилася тематична виставка. Великодні експозиції підготували учнівські та педагогічні колективи  закладів освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

Захід спрямований на ознайомлення та вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край. Чи не найважливішим атрибутом мистецьких композицій учасників є писанки, які були виконані у різноманітних техніках.

Експозиції вийшли дуже багатогранними та настроєвими, адже наповнені передвеликоднім настроєм та репрезентують неповторну сутність українського народу, нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

         Роботи конкурсантів оцінювалися у таких номінаціях:

  • «Писанка»
  • «Тематична композиція»
  • «Великодній рушник»
  • «Традиції рідного краю»
  • «Великодній кошик»
  • «Великодні родзинки».

Цей захід вкотре доводить необхідність популяризації  українського мистецтва і культури  та збереження традицій!     

 « повернутися до списку новин