Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Ігрові набори LEGO Play Box для першокласників

Навчання через дію!

Учні перших класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ, І-ІІІ ступенів Великоберезнянського району в рамках реалізації Концепції „Нова українська школа” та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation, безоплатно отримала ігрові набори LEGO Play Box.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 29.11.2019 №298 ігрові набори LEGO Play Box передано закладам загальної середньої освіти: Великоберезнянська гімназія, Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Малоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Волосянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Чорноголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Лютянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Костринський ліцей,Вишківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Забрідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,Мирчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Стужицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Сьогодні конструктори від  LEGO вже сприймаються не тільки як цікава іграшка, якою можна гратися вдома. ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує  моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип „Навчання через дію” — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора. Вчителі вже встигли оцінити позитивний вплив використання LEGO в освітньому процесі. За допомогою ігрових конструкторів можна наочно і доступно пояснити дітям навчальний матеріал, розвинути навички критичного мислення, мовлення, пам’ять, увагу, вміння працювати в групі. Все це разом узяте дозволяє формувати стійкий інтерес до  навчання.« повернутися до списку новин