Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Про конкурс з визначення опорних закладів загальної середньої освіти

Оголошення про конкурс з визначення опорних закладів загальної середньої освіти

Конкурс  проводиться відповідно до Положення про умови проведення конкурсу з визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти комунальної власності Великоберезнянської районної ради (додається), затвердженого рішенням ХХХVІ сесії Великоберезнянської районної ради від 11.06.2020 №512 «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти комунальної власності Великоберезнянської районної ради».

До участі у Конкурсі запрошуються заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, які знаходяться на території Великоберезнянської районної ради та мають не менше 200 учнів (вихованців).

Для участі у конкурсі закладам необхідно подати заявку довільної форми, до якої додаються такі документи:

 1.  Пропозиції щодо створення опорного навчального закладу та його філій.
 2. План розвитку закладу освіти (до 10 сторінок) на наступні 3 роки, який містить таку обов’язкову інформацію:
 • загальна демографічна ситуація, відомості про орієнтовну кількість учнів, які будуть навчатися в опорній школі (окремо вказати проєктну потужність опорного закладу, орієнтовну кількість учнів, які будуть підвозитися на навчання до опорного закладу з інших населених пунктів; вказати з яких закладів загальної середньої освіти (реорганізованих, ліквідованих) планується підвезення учнів до опорної школи; маршрути підвезення учнів та педагогічних працівників (з розрахунком відстаней та приблизного часу перебування у дорозі, транспорт, яким буде здійснюватись підвезення);
 • потреба додаткового транспорту для підвезення учнів до опорного закладу;
 • наявність належної матеріально-технічної бази (належним чином обладнаних фізкультурно-спортивних об’єктів, кабінетів фізики, хімії, біології, географії та інших, лабораторій, навчальних майстерень, їдальні (вказати кількість посадкових місць), внутрішніх туалетів для учнів, комп’ютерного і мультимедійного обладнання, швидкісного доступу до Інтернету, наявність мережі Wi-Fi з безоплатним доступом, створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами); 
 • результати зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингових досліджень, учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту робіт членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань;
 • мережа класів, їх наповнюваність та перспектива розвитку;
 • укомплектування бібліотечного фонду підручниками, науково-методичною, художньою та довідковою літературою, електронними підручниками, ліцензованим програмним забезпеченням;
 • організація профільного навчання;
 • організація інклюзивного навчання за наявності дітей з особливими потребами;
 • рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами, якісний склад та досягнення педагогічного колективу;

3. Опис інвестиційних потреб опорного закладу (придбання шкільних автобусів для перевезення учнів, оснащення навчальних кабінетів, придбання мультимедійного обладнання, встановлення мережі Wi-Fi з безкоштовним (безпечним) доступом, заходи з енергозбереження, ремонт приміщень, професійний розвиток учителів тощо).

Заяви приймаються у відділі освіти Великоберезнянської райдержадміністрації (смт Великий Березний, вул. Шевченка, 27, каб. 410) головним спеціалістом Халахан О.І.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору (до 26 червня 2020 року).

Конкурсні матеріали оформлюються в одному примірнику, додається електронна версія.

Наказ відділу освіти №102 від 16.06.2020 "Про проведення конкурсу з визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти комунальної власності Великоберезнянської районної ради"

Оголошення 

Положення про конкурс з визначення опорних закладів загальної середньої освіти

 

 

 « повернутися до списку новин