Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Шляхи реалізації у 2020 році, практичні орієнтири

Відбувся методичний захід з питань організації та проведення гри «Сокіл» («Джура»)

Розвиток та впровадження у виховні системи закладів освіти Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розширення її мережі, долучення до Гри дітей різного віку вимагає нових форм комунікації учасників, інформування про здобутки, досягнення, впровадження інноваційних методів виховання, особливо в умовах реформування сучасної української освіти.

21 січня 2020 року відбулося засідання творчої студії виховників, відповідальних за організацію гри «Сокіл» («Джура»). Учасники обговорили умови районного етапу гри та опрацювали вимоги до проведення усіх видів змагань (конкурсів). Окремо було розкрито питання щодо участі учнів молодшої вікової групи (6-10 років) у Грі.

При підведенні підсумків організаційно-настановчого блоку виховники висловилися з питань залучення батьківської громадськості до організації гри у закладах, надали пропозиції щодо форм і методів роботи з молодшими учнями в рамках Гри та поділилися досвідом організації діяльності куренів.  

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») залишається системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.  Важливо актуалізувати її зміст серед педагогічної та батьківської спільноти.

 « повернутися до списку новин