Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

День пам'яті та примирення в ІРЦ

Заняття на тему «День пам’яті та надії» у Великоберезнянському інклюзивно-ресурсному центрі

7 травня 2019 році у Великоберезнянському інклюзивно-ресурсному центрі проведено тематичне заняття для дітей з особливими освітніми потребами «День пам’яті та надії», присвячене  Дню пам’яті та примирення.

Фахівці центру підготували для вихованців змістовну бесіду про  героїчну боротьбу нашого народу у Другій світовій війні. Учні переглянули відеоролики про криваві події Другої світової війни та після побаченого активно висловлювали власні думки про війну та значення миру.

Метою проведення заняття стало виховування у дітей почуття поваги до учасників війни та поглиблення знань про символи Дня пам’яті та примирення, якими є квітка маку та голуб миру. Ця квітка уособлює кривавий слід від кулі, а голуб є символом миру, прагненням до свободи, радості, чистоти. У зв’язку з трагічними подіями останніх років, ми трактуємо мак і як символ пам’яті загиблих у війні на Сході нашої країни.

Вчитель центру позашкільної роботи, Панько В. згідно з циклом занять для дітей з особливими освітніми потребами «Творчі діти», провела майстер-клас по виготовленню символів Дня пам’яті та примирення – червоного маку та голубу миру. Діти з цікавістю спостерігали за вчителем, яка показала етапи роботи виготовлення квітки маку, а пізніше, під її керівництвом, вихованці долучилися до творчого процесу. Учні працювали із великим задоволення під супровід тематичних пісень. Після виготовлення символу пам’яті, приступили до розфарбовування голуба – символа миру.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. Учні були задоволені результатом виконаної роботи. Вони  з великим задоволенням позували перед об’єктивом фотоапарату з власними роботами.

 « повернутися до списку новин