Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги!

Тепло й сердечно вітаю Вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найактуальніших освітянських питань, а також народження нового періоду, нових надій і сподівань.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край і Батьківщину.

То ж нехай Новий 2019 рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, надасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Миру й достатку вашим родинам! Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Упевнений, Новий рік принесе в кожен дім мир, спокій і добробут.     

Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!

 

Начальник  відділу освіти

Владислав Ладані

 

 « повернутися до списку новин