Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Раз добром нагріте серце – вік не охолоне (Т.Г.Шевченко)

З 11 до 29 листопада 2019 року рої закладів освіти провели волонтерську акцію "Святий Миколай, завітай до кожного"

Tворити добро і бути людяними, йти за покликом серця… Так вважають учасники районної Школи ройових джур, які протягом листопада 2019 року організували у закладах освіти волонтерську акцію „Святий Миколай, завітай до кожного”.

Звичайно, шалений темп життя спонукає людей пристосовуватися до реалій буденності. Ми не завжди замислюємося, що поряд знаходяться люди, котрим необхідна наша підтримка та любов. Саме тому юні патріоти Великоберезнянщини загорілися ідеєю напередодні новорічно-різдвяних свят зробити добру справу та допомогти незнайомим діткам. Під мудрим керівництвом виховників, за сприяння батьків вдалося здійснити мрію п’яти учнів з Роздільського дитячого будинку-інтернату (для хлопців), які писали листи до Святого Миколая та подарувати диво для тих, хто з нетерпінням чекає і надіється, що святий Миколай і цього року про них не забуде.  Спільним зусиллями нам вдалося зібрати канцелярські товари (фарби, пластилін, фломастери, олівці, ручки, ножиці, клей, зошити, альбоми для малювання), розвиткові товари (розмальовки, набори для творчості), настільні ігри, пазли, конструктори, м’які іграшки, книги та підготувати подарунки з найнеобхіднішими речами для 5 вихованців дитячого будинку-інтернат.

Дякуємо за небайдужість, за підтримку та можливість подарувати свято діткам з особливими потребами. Щира подяка пані Лілії Галан, яка надихає на добрі справи.

Тільки разом  ми зробимо цей світ кращим.« повернутися до списку новин