Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо переможця обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”

"Ненько, дякую за те, що дала мені життя..."

У ІІІ етапі обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” взяли участь 74 учні та вихованці закладів освіти, які посіли І місце в районному етапі, у тому числі 22 – у номінації „Малюнок мамі”, 52 – на кращий літературний твір (29 –  у номінації  „Лист мамі”, 23 –  у номінації  „Вірш мамі”).

 

 

 

Великоберезнянський район представляли:

  • Флуд Артем Віталійович, учень 9 класу Ставненської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області,  у номінації  „Лист мамі”;
  • Гребінь Вікторія Василівна, учениця 8 класу Костринського ліцею Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, у номінації „Вірш мамі”;
  • Кофель Олександра Василівна, учениця 7 класу Ставненської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, у номінації „Малюнок мамі”.

Роботи переможців другого (районного) етапу вирізняються оригінальністю виконання, творчістю, глибиною та емоційністю викладу, розмаїттям ідей і думок про образ матері, багатством виражальних образотворчих і словесних засобів. Кожен твір – це  сповідь про любов і вдячність за уміння слухати, розуміти, надихати, це потік енергії та побажання добра найріднішій і найвірнішій у світі людині – матусі.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 12.05.2020 №81 „Про підсумки обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” у 2020 році” друге місце вкотре виборов Флуд Артем Віталійович, учень 9 класу Ставненської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, у номінації на кращий літературний твір „Лист мамі”.

Щиро вітаємо переможця Конкурсу й учителя української мови та літератури Наталію Дуб, яка допомагала  вихованцю в процесі підготовки творчої роботи! 

 « повернутися до списку новин