Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

21 листопада - 09 грудня 2018 року

До уваги виховників!

«Гідність – це маленькі подвиги щодня. Хочете, щоб поважали вас? Поважайте самі! Кожна людина є цінністю нашого суспільства. Визнавати це і поважати – означає поводитися гідно»

 Микола Кулеба

 

Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю та можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.

Протягом 21 листопада – 09 грудня 2018 року в закладах освіти Великоберезнянського району оголошується загальнорайонний марафон «Цінності в дії», мета якого – спонукати учнівську молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Передбачається проведення таких  масштабних  заходів  за напрямами:

  • Людські цінності: загальнорайонний урок-дискусія «Гідність починається з мене!»; шкільні марафони написання листів під гаслом «Гідність – це маленькі подвиги щодня!»;
  • Цінність життя: виховні заходи до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!»;
  • Цінність свідомого вибору: антикорупційний урок «Як корупція погіршує твоє життя»;
  • Цінність дотримання прав дитини: конкурс на кращий лепбук iз висвiтлення питань щодо захисту прав дитини «Верховенство права! Верховенство цінностей!».

Чекаємо на цікаві рішення та учнівський креатив! « повернутися до списку новин