Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Джура: Знаю! Дію! Захищаю!

 Під час Всеукраїнського тижня права учасники гри „Джура” активно пропагують громадянську компетентність

Протягом останніх кількох років наша держава активізувала сили у напрямі правопросвітництва серед наймолодших членів нашого суспільства. Уже систематично по всій Україні для громадян до 18 років у дитсадках та школах проводять заняття, де розповідають дітям про їхні права.

Підвищити юридичну грамотність юних патріотів та сформувати громадянську компетентність  стало можливим під час проведення Всеукраїнського тижня права. Рої закладів освіти активно долучилися до правопросвітницьких заходів, організованих учителями-предметниками та виховниками. Було проведено масштабні заходи, покликані забезпечити широке інформування здобувачів освіти про їх права та роз’яснено ефективні  механізми захисту, які дають можливість захистити дитині  власні інтереси.

Рій «Лицарі волі» долучився до проведення Всеукраїнського тижня права у Великоберезнянській гімназії та провів ігрові активності з учнями 4 класу на тему «Як відстоювати та захищати власні права та як не порушувати права інших?». Молодші гімназисти отримали можливість ознайомитися з своїми правами, висловити власну думку та змістовно й цікаво провести час.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права рій "Чорні запорожці" Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів організував і провів для учнів 4 і 6 класів заняття "Будинок прав дитини!", під час якого  учні "будували" житло з прав та обов'язків. Свої знання здобувачі освіти закріпили на "правовому дереві".

Для молодших школярів Солянської ЗОШ І-ІІ ступенів рій "Братство вільних" провів цікавий квест "У світі прав дитини". Учні мали можливість опрацювавти основні положення Конвенції ООН про права дитини та створити тематичний колаж. Пізнавально й корисно взаємодіяти, адже патріотичне виховання можливе лише тоді, коли є гідний приклад для наслідування!

Кожен має право знати свої права! 

        

 « повернутися до списку новин