Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інтегроване заняття з розвитку мовлення, корекції розвитку та лікувальної фізкультури для дітей з особливими освітніми потребами

31 січня 2019 року педагоги Інклюзивно-ресурсного центру провели інтегроване заняття

Сьогодні, 31 січня 2019 року, в Інклюзивно-ресурсному центрі гамірно та весело. У дітей гарний та позитивний настрій, адже логопеди, практичний психолог, вчитель-реабілітолог, підготували для них інтегроване заняття з  розвитку мовлення, корекції розвитку та лікувальної фізкультури.

Педагоги поставили перед собою досягнення корекційної мети. Логопед відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації А.М. Мокрянин проводила цікаві вправи із застосуванням нетрадиційних форм роботи таких як: манкотерапія, казкотерапія, а також викладання пластилінових кульок на малюнку), спрямованих на формування графомоторних навичок, розвиток дрібної моторики рук, покращення зорово-моторної координації, зорової пам’яті, просторового сприйняття, збагачення словникового запасу дитини.

З цікавістю діти прослухали казку про веселий Язичок, яку розповіла логопед ІРЦ Мокрянин А.Є. та виконували різні артикуляційні вправи.

Практичний психолог Чех Л.Ю. запропонувала вправи в ігровій формі, спрямовані на соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами.Савка О.Ю., вчитель-реабілітолог, використала у своїй роботі з дітьми казкотерапію, запропонувала дітям мультфільм про здоровий спосіб життя та веселу руханку «Маша і ведмідь», під яку діти з великим задоволенням повторювали рухи за казковими героями.

Нетрадиційні форми та методи роботи сприяють ефективному вихованню та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Детальніше на сторінці бічного меню "Новини Інклюзивно-ресурсного центру"« повернутися до списку новин