Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”, приуроченого до Дня  матері

5 травня 2018 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”  відбулося нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”, приуроченого до Дня  матері.

З давніх-давен людство звертається в піснях і молитвах, віршах і поемах до своєї берегині – до матері, уславлюючи її благословенне ім’я.

Мати дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце й безмежну любов. Її колискові супроводжують нас протягом усього життя, мудре слово допомагає долати труднощі. Саме мамі присвятили свої поезії, листи та малюнки учасники обласного конкурсу серед учнів 5-10 класів „Малюнок, вірш, лист до мами”.

5 травня 2018 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”  відбулося нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”, приуроченого до Дня  матері. Учасниками свята стали переможці ІІ районного етапу конкурсу: учениця Стричавської ЗОШ І-ІІ ступенів Гаврилюк Ольга Анатоліївна, учениця Ужоцької  ЗОШ І-ІІ ступенів Цап Марія Василівна, учні Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гебрян Олександра Романівна та Флуд Артем Віталійович, учениця Великоберезнянської гімназії Данча Софія Василівна, учень Верховинобистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів Страшкулич Ілля Васильович. Разом зі своїми дітьми на обласному святі були присутні і їхні матері.

На сцену запрошували учнів та вчителів-наставників для вручення дипломів, грамот та цінних подарунків. Серед переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” ІІ місце в номінації на кращий літературний твір „Лист до мами” посіла учениця Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гебрян Олександра Романівна (учитель української мови та літератури Добей Тетяна Юріївна).

Під час свята також було нагороджено переможців обласного конкурсу на кращий твір, присвячений пам’яті Юрія Гуци-Венеліна,  у якому І місце виборола учениця Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бурда Софія Тарасівна (учитель Планчак Жанна Михайлівна).      

Програма свята поєднала привітання директора департаменту освіти й науки Закарпатської облдержадміністрації Собкової Ганни Іванівни та виступи вихованців ПАДІЮНу, до яких жоден із присутніх не залишився байдужим.

Свято Матері важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Цей день – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що вони роблять для нас, за їх любов і розуміння.« повернутися до списку новин