Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нова українська школа в дії

Tеатр - це диво, там оживає казка, а з нею весь світ добра...

Доторкнутися до цього мистецтва впродовж тижня спробували першокласники Нової української школи. Вони вирішували такі проблеми: ”Чому люди ходять до театру?”, ”Навіщо нам театр?”. Діти не просто довідалися про історію створення театру, але й на власному досвіді переконалися, як це цікаво і відповідально, адже кожна вистава — командна робота.

Цього тижня малята побували  за лаштунками театру, який самі творили, дізналися, скільки людей створюють виставу, пройшли весь ланцюжок — від задуму вистави до прем’єри. Першокласники наполегливо працювали: створили “стіну слів ”Театр”, вправлялися у лічбі та правильній вимові, створювали афіші та оголошення. Вони експериментували у театрі тіней, щоб з’ясувати: Коли ми бачимо тіні, а коли ні? Чому? Чи завжди ми бачимо свою тінь? Чи завжди тінь однакова? Коли тінь більша за реальний предмет, а коли менша?  Діти випробували себе в ролі театральних художників, а потім - майстрів, які створюють пальчикові ляльки і маски. Учні ділилися своїми  враженнями та емоціями, викликаними  акторською грою. Адже у всіх класах відбулися інсценізації не тільки українських народних казок, а й тих, які придумували самі.

 Вдалося подивитися на гру професійних акторів, бо до першокласників завітав Закарпатський академічний театр ляльок „Бавка”. Відбулася прем’єра драматичного гуртка Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

 « повернутися до списку новин