Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

У закладах освіти району пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

22 січня заклади освіти району відзначали День Соборності України, день який майже сто років тому об’єднав українські землі у єдину Державу.

«Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України», — ці слова Акта Злуки двох українських республік (УНР і ЗУНР) в одну самостійну соборну Українську державу звучали 99 років тому. Ця подія історично-визначальна, незабутня для українців. Із цієї нагоди педагоги організували проведення  заходів інформаційно-просвітницького спрямування.

  • У Ставненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла учнівська конференція  «Соборна мати Україна  - одна на всіх, як оберіг» для учнів 9-10 класів та заочна подорож «Від козацьких часів до сьогодення» для учнів 5-8 класів. 
  • У Жорнавській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проведено  суспільно-інформаційну годину "22 січня - День Соборності України" та акцію "Єдина країна". 
  • З метою виховання в учнів почуття патріотизму та гордості за  державу День Соборності України у Малоберезнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочався з утворення учнями та педагогами закладу "Живого ланцюга Соборності". Класними керівниками проведено виховні години "Соборна мати-Україна - одна на всіх як оберіг", "Єднання берегів", інформаційно-пізнавальні години спілкування "Тепер співаємо ми славу ...", "Наші предки взз'єдналися на віки", заочну подрож "Ми народ - єдине ціле і держава неподільна". Учителі історії з учнями старшої школи забезпечили проведення дискусії з елементами критичного мислення "Ми - будівничі держави: вчора, сьогодні, завтра".
  • У Стужицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проведено тренінгове заняття з учнями 8-9  класів "Соборність - українська реальність". 
  • У Розтоцько-Пастільській загальноосвітній школі проведено  виховні години на тему: «Єднання заради Незалежності».
  • У Верховинобистрянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Української Народної республіки організовано та проведено виховні години, бесіди, вікторини: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»,«Я громадянин України», «Ти в нас єдина, Укараїно, і ти на всіх у нас одна…», « Як я знаю Україну?»,«Я люблю свою країну» (1-9 кл.).
  • У Костринській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів проведено: Експрес-повідомлення «22 січня - День Соборності України», тематичний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», акцію «Ланцюжок  єднання».


« повернутися до списку новин