Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Творча майстерня для учнів ІРЦ

Весна-краса завітала до ІРЦ...

В Інклюзивно-ресурсному центрі сьогодні свято. До нас завітала  в гості майстриня, керівник гуртків ЦПР, Панько В.М., яка продовжила заняття «Творчої майстерні», де презентувала та виготовляла з вихованцями Центру щось особливе – листівку-привітання  для наших найрідніших, для наших мам.

Заняття розпочала вчитель-реабілітолог, Савка О.Ю., з роликом про виникнення свята – Дня жінок. Логопед відділу освіти Мокрянин А.М. провела з дітьми пальчикову гімнастику. Згодом розпочалось справжнє чудове дійство, яке діти очікували з великим нетерпінням. Під керівництвом Панько В.М. та педагогів Інклюзивно-ресурсного центру наші учні почали виготовляти свої шедеври для матусь. На занятті панувала доброзичлива атмосфера. Діти з великим задоволенням виконували всі завдання, інструкції зі створення своєї привітальної листівки.

Вихованці Центру працювали з натхненням, спілкувались невимушено між собою та з педагогами, були в захваті від своїх робіт, адже вони привітають своїх мам із святом!

Під час заняття діти повторювали кольори, геометричні форми, рахували їх кількість, вчились працювати з ножицями, клеєм, розвивали свій кругозір.

Вважаємо, що мету, яку ми ставили перед заняттям виконано.« повернутися до списку новин