Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Актуально: березневе засідання колегії відділу освіти

Відбулося засідання колегії відділу освіти

 

28 березня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти Великоберезнянської  районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь начальник відділу освіти Владислав Ладані, завідувач методичного кабінету відділу освіти Оксана Савко, працівники відділу освіти, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

 

Під час роботи колегії  розглядалися такі питання:

  • Про результативність та шляхи удосконалення позашкільної освіти в районі. (Доповідач О.В. Івановчик, директор Великоберезнянського центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом).
  • Про підсумки проведення І-ІІ етапів та участь у ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів, проведення І та участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017/2018 навчальному році. (Доповідач О.В. Савко, завідувач методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації).
  • Про роботу логопедичного пункту. (Доповідач Плакош М.І., методист психологічної служби методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації).
  • Про забезпечення підвезення учнів  та педагогічних працівників до місць навчання, роботи та у зворотньому напрмяку (Доповідач Риган М.І., керівник групи централізованого забезпечення шкіл району).


« повернутися до списку новин