Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Зимовий методичний інтенсив

 Засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов ЗЗСО району

Сучасне рефор­мування освіти покликане змінити підходи до оці­нювання учнів у школі, забезпечити навчання дітей самооцінюванню, самоаналізу, що пов’язано з умін­ням педагогів відстежувати розвиток кожного учня, порівнюючи успіхи з його власними попередніми досягненнями. Нові підходи до оцінювання мають бути спрямо­вані не на визначення того, чого діти НЕ знають чи НЕ вміють, а на виявлення того, ЩО знають і ЩО вмі­ють робити учні.

10 січня 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов ЗЗСО району. Вчителі англійської та німецької мов об’єдналися для розгляду проблеми „Формувальне оцінювання навчальних досягнень молодших школярів”. Було опрацьовано алгоритм діяльності вчителя під час організації формувального оцінювання, розглянуто способи формування навичок самооцінювання учнів, розвитку в них мотивації до навчання, зокрема йшлося про особливості ведення портфоліо школярів.

У практичному блоці вчителі іноземних мов зосередилися над проблемою  використання нових  технологій на уроках.

Вчителі німецької мови працювали з генераторами завдань для збагачення лексичного запасу учнів з використанням  QR-кодів, за допомогою яких можна урізноманітнити навчальний процес та заохотити до вивчення предмета.

Вчителі англійської мови розглянули сучасні технології розвитку навичок читання у початковій школі, зокрема опрацювали систему завдань для формування критичного мислення на уроках англійської мови.« повернутися до списку новин