Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо призерів змагань першості області з волейболу

         З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах протягом лютого-березня 2017 року було проведено першість області з волейболу серед юнаків і дівчат ЗНЗ «Шкільна волейбольна ліга України».

         Відповідно до Регламенту, затвердженого департаментом освіти і науки, управлінням молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, змагання відбулися  у два етапи (зональні й фінальні).

         25 лютого 2017 року в чотирьох зонах змагалися юнаки загальноосвітніх навчальних закладів. Великоберезнянщину представляли команди  Волосянківської (2003 р.н. і мол.) та Ставненської (2000 р.н. і мол.) ЗОШ І-ІІІ ступенів. Волейболісти Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Іваниця В.П.) посіли ІІІ місце, а Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Бучак М.М., тренер – Тисянчин М.М.) – почесне ІІ місце й вийшли у фінал. 04 березня 2017 року в другому етапі титул найкращих волейболістів виборювали 8 команд Закарпатської області. Юнаки Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст. у напруженій боротьбі знову здобули ІІ місце.

         19 лютого 2017 року пройшли зональні змагання першості області з волейболу серед дівчат у двох вікових групах. Честь Великоберезнянського району захищали команди Лютянської (2003 р.н. і мол.) і Ставненської (2000 р.н. і мол.) ЗОШ І-ІІІ ступенів. Юні волейболістки Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Іваниця В.П.) посіли ІІІ місце, а  Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Каменца Ю.Ю., тренер – Каменца Ю.М.) – почесне І місце й вийшли у фінал. 11 березня 2017 року в ІІ етапі змагань із 8 найсильніших команд області дівчата Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст.  у запеклій боротьбі здобули ІІ сходинку п’єдесталу, поступившись команді ЗОШ №1 смт Міжгір’я.

         Переможці й призери нагороджені командними та індивідуальними грамотами департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Нагородження проводили головний суддя Іванко В.В. й інструктор-методист Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Плеханов А.М.

         Вітаємо з блискучою перемогою наших ПРИЗЕРІВ першості області з волейболу серед юнаків і дівчат ЗНЗ «Шкільна волейбольна ліга України» – команди юнаків Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дівчат Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зичимо юним волейболістам у наступному році посісти І сходинку п’єдесталу!

   

    

  « повернутися до списку новин