Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання: "Джура-2020"

Поспішайте робити добро!


У час, коли життя біжить у шаленому ритмі, добрі вчинки, прояви милосердя та благодійності часто відкидаються на другий план, але уся наша шкільна родина разом із молодими козаками та джурами рою «Кречет» завжди старається знаходити час для добрих вчинків.

Добрі справи... Це і добрі слова, і допомога старим, і підтримка друзів.Ось і тепер ми вкотре долучилися до доброї справи.
У листопаді 2019 року розпочато волонтерську акцію «Святий Миколаю, завітай до кожного з нас». Метою такої доброї справи є прагнення допомогти маленьким діткам, які виростають без батьківського піклування. Ми хочемо зібрати для них гарні подарунки і подарувати віру в те, що життя – прекрасне.
«Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими», - кажуть вчені.
«Поспішайте робити добро!» Не треба чекати, коли станеш багатим. Задумайтеся: коли останній раз ви дарували мамі лагідне слово? А коли допомагали їй по господарству? Чи давно відвідували бабусю? Чи допомагаєте ви молодшим братам чи сестрам? Чи провідали хворого друга? Це все і багато чого іншого, наші ровесники, уже можна робити сьогодні.
Не відкладайте добрі справи на майбутнє!
Творити добро просто! Долучайтеся і ви!

За матеріалами діяльності рою "Кречет" Костринського ліцею« повернутися до списку новин