Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

3 травня 2019 року в м. Ужгороді проводився обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”.

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”

На старт вийшли 14 команд-переможців міських та районних відбірних етапів, кожна з яких складалася з 6 юнаків і 6 дівчат. Великоберезнянщину представляла команда „Демос” Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка вдруге здобула перемогу в ІІ (районному) етапі Заходу.

Колективам було запропоновано чотири традиційні випробування: конкурс-презентацію, вікторину на знання історії олімпійського руху, багатоетапну комбіновану естафету та волейбол.

Під час презентації діти намагалися максимально творчо представити свою команду, школу та її спортивне життя. На суддів очікували хореографічні постановки, акробатичні трюки та багато іншого. Спортивний етап складався з комбінованої естафети, під час якої діти на швидкість проходили встановлені дистанції, використовуючи різноманітний спортивний інвентар. До освітньої частини ввійшла „Олімпійська вікторина”, запитання якої стосувалися олімпійських видів спорту та успішних вітчизняних і закордонних спортсменів.  На змаганнях панувала дружня атмосфера. Юні учасники працювали злагоджено, допомагали та підтримували один одного, жваво ділилися враженнями та виявляли спортивний азарт. До кінця Заходу зберігалася інтрига й не було відомо, хто ж стане переможцем. У завзятій боротьбі в загальному підсумку команда „Демос” Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виборола почесне ІІ місце. Вона показала високий результат у всіх конкурсах. Вітаємо з блискучою перемогою наших ПРИЗЕРІВ обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”. Щиро дякуємо керівникам команди та іншим педагогам Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за високий рівень підготовки юних спортсменів до змагань.« повернутися до списку новин