Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новий освітній простір: #СИМВОЛИЗМIН

Про закупівлю  комп'ютерного обладнання та мультимедійного контенту

Однією з умов організації  ефективного освітнього процесу є створення   багатофункціонального навчального простору та використання  максимальних можливостей  приміщень закладу  з метою  організації різних форм навчання. Враховуючи сучасні вимоги до організації освітнього процесу, відділом освіти у 2020 році  придбано сучасне комп’ютерне та телевізійне обладнання.

 

  •  23 комплекти комп’ютерної техніки (ноутбук, маніпулятор, багатофункціональний пристрів кольоровий (принтер, сканер, копір), папір А4 для друку, комплект чорнил для друку) на суму 466 879, 16 тис. грн;
  • 16 одиниць телевізійного та аудіовізуального обладнання, а також 5 інтерактивних сенсорних модулів  CamTouch на суму 307 094,04 тис. грн.

Пристрої  CamTouch дозволяють використовувати сучасні мультимедійні засоби навчання з використанням 3D-проєкції. Зокрема, перетворювати будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів. Він сумісний з усіма файлами та додатками, які встановлені на комп'ютері учителя. Інтерактивний сенсорний модуль дозволяє  робити нотатки на екрані (писати, малювати, створювати, переміщати, змінювати розмір, зберігати та видаляти); повністю керувати комп'ютером та презентаціями,  взаємодіяти з інтерактивним контентом, який встановлений на ПК.

           « повернутися до списку новин