Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Профілактика нещасних випадків і травматизму в навчально-тренувальній та спортивній роботі

 7 травня 2018 року на базі Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи проведено семінар з питань порядку розслідування та обліку нещасних випадків.

На виконання спільних заходів із реалізації положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між управлінням молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації й управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області 7 травня 2018 року на базі Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи проведено семінар з питань порядку розслідування та обліку нещасних випадків.

У семінарі взяли участь головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Роман Вайда, директор ДЮСШ Юрій Джупина, інструктор-методист з навчально-спортивної роботи Мирослав Попович, тренери-викладачі спортивної школи.

Страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області Сергій Дутов ознайомив присутніх з основними статтями Закону України «Про охорону праці», порядком розслідування та обліку нещасних випадків, порядком та періодичністю проведення інструктажів з охорони праці.

 Учасники семінару обговорили також питання щодо профілактики нещасних випадків і травматизму в навчально-тренувальній та спортивній роботі.

 

 

 « повернутися до списку новин