Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота творчої групи учителів історії та географії

Продовжуємо працювати в рамках педагогічного мейнстріму "Найуспішніш практики - крок до якісної нової української школи"

Нагадуємо, що мета заходу  з педагогами – пропагування інноваційних ідей та освітніх технологій, узагальнення роботи творчої групи учителів історії та географії, поширення кращих  практик  педагогічної діяльності, упровадження перспективного досвіду роботи у закладах  загальної середньої освіти району, творчої реалізації ідей нової української школи.

23 жовтня 2018 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено друге засідання, у роботі якого взяли участь учителі  Волосянківської, Малоберезнянської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Стричавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Презентували досвід учитель історії Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Планчак Ж.М. та  учитель географії Митро Л.М. Педагоги провели практичні заняття за технологією розвитку критичного мислення, інтегруючи у зміст уроку з історії та географії краєзнавчий матеріал.

 « повернутися до списку новин