Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Семінар-практикум для відповідальних за організацію гри «Сокіл» («Джура») у Великоберезнянському районі

31 жовтня 2017 року при Великоберезнянському центрі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом проведено семінар-практикум  з організації  та проведення шкільного і районного етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У семінарі взяли участь заступники директорів закладів освіти району, педагоги-організатори та учителі-предметники, відповідальні за проведення шкільних етапів гри. Захід  спрямований на підготовку відповідальних осіб, які залучаються до організації і проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час роботи семінару-практикуму учасники ознайомилися з нормативно-правовим забезпечення організації гри у 2017/2018 навчальному році та з елементами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Окрім цього, зусилля організаторів було спрямовано на відпрацювання з учасниками заходу методик, які у подальшому сприятимуть формуванню у молодого покоління національно-патріотичної свідомості та заохоченню молоді до вивчення власної історії, популяризації національно-патріотичного та спортивного виховання, фізичного та морального загартування на засадах цінностей українського козацтва.

Завдяки роботі учасників семінару-парктикуму, які пройшли навчання, у подальшому вдасться збільшити чисельність учасників гри районного етапу,  яка пишається своїм українським походженням та готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

 

 « повернутися до списку новин