Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До 100-річчя позашкільного руху в Україні

Країна творчості запрошує...

      20 вересня  2018 року радісно відкрив свої двері та привітав зі святом початку навчального року, який стартує в рамках 100-річчя позашкільного рухув Україні,   Великоберезнянський районний центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Цікавий захід «Відкрий у собі талант»  відбулася за участі всього педагогічного та дитячого  колективів закладу. Це можливість залучити якомога більше обдарованих дітей до занять у гуртках, продемонструвати досягнення юних вихованців та їх керівників. На свято  завітало чимало дітей, батьків,  гостей.

Концертна  програма  познайомила  присутніх з творчими колективами   гуртків хореографії, солістів, театру ляльок, фольклорного ансамблю «Джерельце», які  охоче продемонстрували свою майстерність  співом, танцем, театральною грою. Директор закладу Івановчик Ольга Василівна  привітала гуртківців та їхніх керівників із початком творчого навчального року та  розповіла про вагомі здобутки вихованців закладу у попередньому. З великим задоволенням та захопленням діти   працювали на майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва (гуртки: кераміка, «Образотворче мистецтво», «Юний художник», «Іграшка», тістопластика, писанкарство),  технічної творчості (гурток «Авіамоделювання»), долучалися до конкурсу з розв’язання шахматних задач (гурток «Юний шахіст») та  брали участь в складанні туристського намету і в’язанні  туристських вузлів (гурток спортивного туризму). Завершилось свято танцювальним флешмобом, до якого запросив усіх дітей гурток хореографії.

Феєрія дитячої творчості, емоційне піднесення, демонстрація таланту та неймовірні враження забезпечив захід позашкільників та їх вихованців!

 

 « повернутися до списку новин