Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

09 квітня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників

На Великоберезнянщині проведено районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників під гаслом  «Школа безпеки – школа життя»!

З метою популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, навчання з реагування на надзвичайні ситуації, професійної орієнтації й популяризації професії рятувальника 09 квітня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників. Організацію та проведення заходу забезпечив методичний кабінет відділу освіти та  Великоберезнянський РС УДСНС України у Закарпатській області.

Найсильніші команди закладів освіти району зустрілися для боротьби за право називатися кращою дружиною району. Форматом фестивалю передбачено змагання за двома напрямками – творчому та практичному. Головна умова конкурсу: усі виступи повинні відповідати головній темі заходу – безпеці життєдіяльності. Протягом конкурсного дня юнаки та дівчата  показували свою майстерність,  випробовували сили в різноманітних конкурсах і змаганнях.

Перший етап фестивалю пройшов напрочуд яскраво та феєрично, адже учасники продемонстрували свої здібності в акторській, хореографічній, вокальній майстерності, знайшли для себе яскраві образи та показали вміння влучно жартувати. Два конкурси – «Візитка» та «Домашнє завдання» якнайкраще розкрили таланти школярів. Крім творчих завдань, на першому етапі було проведено практичне змагання: конкурс «Медичний» визначив рівень знань юних пожежників із медицини. Представник від кожної команди відповідав на 10 тематичних запитань та виконував одне практичне завдання, пов’язане із наданням першої долікарської допомоги «потерпілому». В рамках фестивалю було проведено і конкурс на кращий плакат соціальної реклами. Як відзначили члени журі, кожна команда креативно підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила тематику безпечної поведінки.

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали спортивні змагання, під час яких діти демонстрували вміння користуватися рятувальним спорядженням. Другий етап фестивалю було проведено на спеціально підготовленому майданчику, де  учасники влучали у ціль струменем води з пожежного рукава. Виконання даних вправ вимагало від юних рятувальників неабиякої згуртованості та хорошої фізичної підготовки.

Загалом яскраве відчуття свята, бажання перемогти, високий рівень підготовки – все вражало і створювало особливу атмосферу свята, розкривало нові грані талантів та самореалізації учасників, надихало на демонстрування всього найкращого, чого вони навчилися у процесі підготовки до  змагань.

Цього року почесну місію захищати честь Великоберезнянського району на обласному етапі фестивалю отримала команда дружини юних пожежних «Веста» Великоберезнянської гімназії.

 « повернутися до списку новин