Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо переможців та призерів

Протягом жовтня 2017 року проведено І та ІІ етапи Конкурсу.

На виконання постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року № 3528-ХІІ „Про День Збройних Сил України”, Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 „Про День захисника України”,  плану роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2017 рік, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 22.09.2017 №255, відповідно до Положення про обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” у районі проведено І та ІІ етапи конкурсу.

Обласний конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотизму в дітей та проходив за чотирма номінаціями: „Лист” (для учні   7 – 9 класів), „Вірш” (для учнів 9–10 класів) – на базі методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації; „Малюнок” (для учнів 5 – 7 класів), „Фоторобота” (для учнів 8 – 10 класів) – на базі Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 69 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, у тому числі 19 – у номінації „Лист”, 5 – у номінації „Вірш”, 31 – у номінації „Малюнок”, 14 – у номінації „Фоторобота”.

Представлені роботи вирізняються оригінальністю виконання, творчістю, розмаїттям ідей і думок про захисників незалежності й територіальної цілісності України.

Відповідно до пропозицій журі ІІ етапу визначено переможців районного етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва  фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

СПИСОК

переможців районного етапу обласного конкурсу літературних творів,  творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему   „Захисники України: історія та сьогодення”

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Місце

у номінації „Лист”

Гакава Іванна Сергіївна

Верховинобистрянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

І

Німець Вікторія Миколаївна

Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

ІІ

у номінації „Вірш”

Бурда Софія Тарасівна

Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради  Закарпатської області

ІІ

у номінації „Малюнок”

Флуд Артем Віталійович

Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

І

Піхтунова Анастасія Романівна

Великоберезнянська гімназія  Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

ІІ

Гачкайло Богдана Василівна

Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

ІІІ

у номінації „Фоторобота”

Станко Таміла Мирославівна

Розтоцько-Пастільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

І

Івашкович Тетяна Русланівна

Верховинобистрянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

ІІ

Грамотами відділу освіти будуть відзначені активні учасники конкурсу.

СПИСОК

активних учасників районного етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему  „Захисники України: історія та сьогодення”

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

у номінації „Лист”

Богдашевський Олег Олегович

Костринська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Великоберезнянської районної ради  Закарпатської області

Деренівський Олександр Васильович

Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

 

Жулканич Христина Юріївна

Забрідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

Мохналь Аліна Богданівна

Стричавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

Псяйка Марина Володимирівна

Стужицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

Шоляк Олександра Василівна

Стужицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

Щербанич Вікторія Михайлівна

Лютянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

у номінації „Вірш”

Міовканич Ангеліна Юріївна

Лютянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

у номінації „Фоторобота”

Беряк Крістіна Василівна

Малоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

 

 

 

 



« повернутися до списку новин