Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Щиро вітаємо переможця Конкурсу Артема Флуда й мудрого педагога-наставника Наталію Дуб, яка допомагала вихованцю в процесі підготовки творчої роботи!

Напередодні Дня працівників освіти в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” нагороджено переможців обласного конкурсу  „Малюнок, вірш, лист до мами”

 

1 жовтня 2020 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Під час свята переможця (ІІ місце) обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” в номінації на кращий літературний твір („Лист”) Флуда Артема, учня Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, було нагороджено грошовою премією (2500 гривень), а Дуб Наталію Петрівну, учителя української мови та літератури, яка підготувала переможця Конкурсу, відзначено грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

Щиро вітаємо переможця Конкурсу й мудрого педагога-наставника, зичимо творчих успіхів і нових перемог! « повернутися до списку новин