Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

У фіналі військово-патріотичної гри "Джура" Закарпаття представляють "Соколи" з Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 У фіналі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» на Київщині Закарпаття представляють «Соколи» з Великоберезнянщини

У неділю, 15 липня 2018 року, в місті Києві відбудуться урочисті заходи з нагоди закриття Десятого ювілейного Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходить упродовж двох тижнів (з 2 до 15 липня 2018 року) у м. Переяслав-Хмельницький Київської області.

Це були два тижні військово-спортивних змагань, вікторин, мистецьких конкурсів, майстер-класів, рейд-походів, краєзнавчих екскурсій, знайомство з роботою козацьких і молодіжних патріотичних організацій. Основна мета – національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

Всього у патріотичних змаганнях беруть участь 27 роїв (команд) з усієї України – це школярі-переможці обласних етапів змагань. 

На даному, 3-му (фінальному) Всеукраїнському етапі, Закарпатську область представляв рій «Соколи» Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які, здобули перемоги на районному та обласному етапах.

Рої-учасники Десятого ювілейного Всеукраїнського етапу гри «Сокіл» завершать заходи урочистою ходою Києвом по вулиці Хрещатик і вшануванням загиблих Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни.

Довідка

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл») – це системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, один з найважливіших заходів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015. Основою гри в навчальних закладах є дитяче самоврядування на засадах козацької самоорганізації: добровільне об'єднання учасників для виконання завдань гри у рій (клас, гурток тощо), сотню (паралель класів), курінь (навчальний заклад). Робота за програмою гри розпочинається з початком навчального року та урочистих заходів до Дня Українського козацтва (14 жовтня). У кінці навчального року підбиваються підсумки та проводяться фінальні етапи.« повернутися до списку новин