Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До уваги важлива інформація!

Наказом Міністерства освіти і науки України внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту

Наказом Міністерства освіти і науки України 07.02.2019 р. №152 внесено «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України» внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, дублікатів, повторного виготовлення у зв’язку з виправленням та щодо наданні відповідних документів для внесення змін до реєстру закладів освіти.

Відповідно до раніше виданого наказу Міністерства освіти і науки України 16.10.2018 №1109 для закладів освіти документи матимуть назву:

  • «Свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти»,
  • «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти»,
  • «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти»
  • «Свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти з відзнакою»
  • «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (для осіб, нагороджених срібною/золотою медаллю «За досягнення/високі досягнення у навчанні»)».
  • «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти».

Такі ж зміни внесено щодо документів для осіб з особливими освітніми потребами, додатків до документів про освіту, похвальних листів та грамот.

Керівникам закладів освіти при замовленні документів (дублікатів, виправлень) слід урахувати актуальні зміни щодо чинних вимог.

 

 « повернутися до списку новин