Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Першість області з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти

27 січня 2019 року пройшли зональні обласні змагання з волейболу „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”.

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти 27 січня 2019 року пройшли зональні обласні змагання з волейболу „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”.

Відповідно до Положення про проведення першості області з волейболу серед команд юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”, затвердженого департаментом освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України,   директором Закарпатської обласної ДЮСШ Молнаром С.С., погодженого управлінням молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, у чотирьох зонах змагалися команди юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші, 2005 р.н. і молодші ЗЗСО. Великоберезнянщину представляли волейболісти Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (юнаки та дівчата 2002 р.н. і молодші) та Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (юнаки та дівчата 2005 р.н. і молодші). У напруженій боротьбі дівчата Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель – Каменца Ю.Ю., тренер – Каменца Ю.М.) і юнаки Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель – Іваниця В.П., тренер – Тисянчин М.М.) здобули почесні І місця, дівчата Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів –  ІІ місце й змагатимуться за перемогу на фінальному етапі.

Вітаємо переможців зональних обласних змагань із волейболу й зичимо їм продуктивних тренувань, сильного командного духу, успіхів та наснаги для гідної гри у фіналі!

 

 « повернутися до списку новин